Logowanie

DANTEX
tel. kom.: 604430144
e-mail:
biuro@dantex-moda.pl

Szybki kontakt
XHTML CSS
Strona główna / O firmie


Witamy w hurtowni oraz sklepie internetowym dantex-moda. Ceny hurtowe dostępne są dla osób prowadzących działalność gospodarczą po rejestracji wskazującej na prowadzenie takiej działalności.

Jesteśmy importerem i hurtowym dystrybutorem wielu duńskich marek odzieżowych w Polsce. Działamy na rynku odzieżowym wiele lat, dlatego też mamy bogate doświadczenie w tej branży. Nasza internetowa hurtownia odzieży pozwala klientowi samodzielnie wybrać modele i rozmiary, takie jakie go interesują. Część odzieży sprzedajemy w pakietach, po niższych cenach jako tzw. outlet.

Duńska moda od wielu lat podbija rynki Europy Zachodniej. Markowa odzież duńska, którą posiadamy, znakomicie sprzedaje się w Wielkiej Brytanii, Skandynawii lub w Niemczech. Dlatego nie dziwi nas fakt, że znajduje uznanie także na Polskim rynku. Wszak charakteryzuje ją nowatorski design i wysoka jakość wykonania przy cenach dostosowanych do portfeli polskiego klienta.

Nasza specjalność to moda XXL, dlatego mamy nadzieję, że znajdziecie tu państwo odzież w stylu, który podkreśli atuty puszystej sylwetki, tuszując jednocześnie jej drobne mankamenty.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim kolekcje firm w rozmiarach PLUS SIZE od 42 do 56 m.in. ZJ, Zizzi, ZAY, DNY, Veto, Junarose, Studio. Oferta jest wciąż wzbogacana o kolejne renomowane duńskie marki. Istnieje możliwość sprowadzenia konkretnych marek wg indywidualnego zamówienia. Naszym klientom oferowana jest tylko nowa odzież outlet I gatunku, posiadającą oryginalne metki. Przy większych zakupach oferujemy atrakcyjne rabaty. Stałych klientów informujemy telefonicznie lub mailowo o nowych dostawach i aktualnych cenach. 

Dołączcie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów, a dołożymy wszelkich starań abyście z przyjemnością po raz kolejny odwiedzali naszą firmę. 

Zapraszamy do firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Istnieje również możliwość zrobienia zakupów w innych godzinach lub w soboty po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z nami.

Newsletter
Newsletter
Bestsellery
O firmie Nowości Oferta Kontakt
wykonanie: kotonski.pl
Ilość sztuk: